Balıkesir Halk Sağlığı Müdürlüğü Resmi Web Sitesine    HOŞGELDİNİZ...

20 Ocak 2015 ve 22 Ocak 2015 tarihlerinde Toplum Sağlığı Merkezlerimizde bulunan Sağlıklı Beslenme ve Obezite Danışmanlığı Hizmetleri Biriminde görevli Hekim ve Yardımcı sağlık personeline “Obezite İle Mücadele Eğitimi” bir günlük eğitim verilerek, eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmiştir.”AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİMİZ ENGELLİ İNSANIMIZA ARTIK DAHA YAKIN”
 
 
    Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Sakatlar Derneği arasında Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini engellilerimiz adına daha verimli gerçekleştirmek için üçlü protokol imzalanmıştır.
 
     Yapılan imza törenine İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Servet KOCAÖZ, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Hasan HOCAOĞLU, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hakkı ÖZÇOBAN, Sakatlar Derneği.Başvurular 9 Mart 2015 tarihinde başlayıp,13 Mart 2015 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Usul ve Esasları’nda (Ek-2) belirtilen belgeleri tamamlayarak Halk Sağlığı Müdürlüğü binasındaki (Bahçelievler Mh. 100. Yıl Cad. 289 Sk.) Aile Hekimliği Uygulama Şube Müdürlüğüne başvuru yapabileceklerdir. Başvurular elden veya kargo yolu ile yapılabilecek olup 13 Mart 2015 tarihi mesai bitimine kadar gönderilebilecektir. Herhangi bir gecikmeden ve eksik evraktan dola


   KAMU SPOTLARI   

  

EHİP
 
DÖKÜMAN YÖN. SİS.
 
ÖLÜM BİLDİRİM
 
AYLIK YEMEK LİSTESİ

 

 

 

 

 

 
 

 

Balıkesir Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün kullandığı Personel Bilgi Sistemine ulaşmak için yukarıdaki resmi tıklayınız.

 

Balıkesir Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün kullandığı Döküman Yönetim Sistemine ulaşmak için yukarıdaki resmi tıklayınız.

 

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ölüm bildirim Sistemine ulaşmak için yukarıdaki resmi tıklayınız.

 

Balıkesir Halk Sağlığı Müdürlüğünün aylık çıkan yemek listesi için yukarıdaki resmi tıklayınız. 

 


 

   BAKANLIK UYGULAMALARI